مجموعه-محصولات-مراقبتی-و-ترمیمی-min

ماسک موی تونی پرفکت آبکشی

 قهرمانِ مبارز برای آسیب موهاست

ماسک موی تونی پرفکت موثر برای ترمیم موهای آسیب دیده و احیای موهای رنگ شده و دکلره

در انواع مختلف

ماسک موی تونی پرفکت بدون آبکشی

 قهرمانِ احیا برای آسیب موهاست

ماسک  موی بدون آبکشی تونی پرفکت محصول مراقبتی مو با بافتی کرمی شکل است که برای انواع مو به خصوص موهای خشک و آسیب دیده پیشنهاد می‌شود. ماسک بدون آبکشی با داشتن ترکیبات مختلف و مغذی مورد نیاز مو در جهت تقویت مو و درمان عوارض مو عمل می کنند.

لوسیون موی تونی پرفکت

 قهرمانِ آبرسان برای آسیب موهاست

لوسیون موی تونی پرفکت محصول مراقبتی مو با بافتی کرمی شکل است که برای انواع مو به خصوص موهای خشک و آسیب دیده پیشنهاد می‌شود. لوسیون مو با داشتن ترکیبات مختلف و مغذی مورد نیاز مو در جهت تقویت مو و درمان عوارض مو عمل می کنند.
لوسیون مو به طور سریع و در کمترین زمان ممکن تکمیل کننده ی اثر تغذیه ی مناسب هستند و با رساندن مواد مغذی و لازم جهت رشد ریشه ای مو به پوست سر، در جهت کاهش عوارض و مشکلات مو به طور موثری عمل می کنند.

سرم های روغنی موی تونی پرفکت

 قهرمانِ درخشش برای موهاست

سرم موی تونی پرفکت محصول مراقبتی که به صورت محلول ارائه شده و تاثیراتی چون براق کنندگی، نرم کنندگی، مقاومت در برابر آلودگی، حرارت، گرما و نور خورشید بر روی موها دارد و از وز شدن و خشک شدن موها جلوگیری می کند.

ماسک موی تونی پرفکت حاوی کراتین

با توجه به مواد متشکله مناسب با  کیفیت مرغوب  و فرمولاسیون سازگار با انواع مو و نیز موهای خشک ، آسیب دیده و متخلخل دارای خواص بی نظیر میباشد.

نرم کننده تونی پرفکت